امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > عملیات سم‌پاشی درختان به منظور کنترل جمعیت آفات و بیماری‌ها


  چاپ        ارسال به دوست

عملیات سم‌پاشی درختان به منظور کنترل جمعیت آفات و بیماری‌ها

 

به گزارش روابط عمومی : معاون خدمات شهری با بیان آغاز سم پاشی درختان سطح شهر به منظور کنترل جمعیت و مبارزه با بیماریهاگفت: شستشوی درختان با سم  باعث افزایش سطح سلامت و زیبایی درختان، ایجاد سرسبزی و طراوت، حفظ و احیای فضای سبز، کنترل آفات و بیماری های گیاهی و پاک شدن تاج درختان از آلودگیهایی نظیر گرد و غبار و سموم شیمیایی می شود.  

مهندس رحیمی ادامه داد:  اقدامات صورت گرفته باعث کاهش آفات نباتی وپاک شدن تاج درختان از آلودگیهایی نظیر گرد و غبار و سموم شیمیایی می گردد. معاون خدمات شهری  شهرداری کرمانشاه همچنین به شهروندان توصیه کرد که در هنگام انجام عملیات سمپاشی از پارک نمودن خودروهای حامل مواد خوراکی در خیابانهای اصلی خودداری نموده و برای جلوگیری از ورود سم به داخل منازل پنجره های مشرف به معابر اصلی را ببندند.

وی در پایان گفت:  از همکاری همشهریان عزیز با پرسنل شهرداری کمال تشکر را داریم  امیدواریم با اقدامات صورت گرفته رضایتمندی شهروندان را فراهم کرده باشیم.

شایان ذکر است عملیات سم‌پاشی درختان به منظور کنترل جمعیت آفات و بیماری‌ها، کاهش هزینه ها ، کاهش مصرف سموم در سم‌پاشی های سال 97، کاهش آثار سوء سموم بر روی درختان و افزایش شادابی درختان در فصل رشد انجام می‌شود.


١٠:١٦ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٧٨٧٣    /    تعداد نمایش : ٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: