امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه مطرح کرد:


  چاپ        ارسال به دوست

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه مطرح کرد:

.

مهندس رحیمی ضمن تشکر از شهروندان بابت همکاری با پرسنل  شهرداری گفت: برای  جلوگیری از قطع درختان بوستانها وپارکها اقدام به توزیع هیزم دربین شهروندان شد که خوشبختانه مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفت.

وی افزود:در مبادی ورودی وخروجی های شهر۵ دستگاه خودروبازیافت وهرمنطقه جداگانه  جهت جمع آوری سبزه ها مستقر بودند و باتوزیع کیسه زباله مردم رو به جمع آوری و برگردندان زباله هایشان  دعوت کردیم  همچنین با استقرار مخازن زباله بیشتر در بوستانها و پارکها مردم را دعوت به جمع آوری زباله‌ها نمودیم البته با تعیین محلهای تحویل ماهی قرمز همه شهروندان را تشویق به تحویل ماهی های عید نمودیم .

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه ادامه داد: درنهایت در تمامی مناطق پس از اتمام روز طبیعت پاکسازی میادین و پارکهای سطح شهربه منظور حفظ طبیعت توسط پرسنل زحمتکش شهرداری و پاکبانان عزیز درحال انجام می باشد.


١١:٣٧ - پنج شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٧٧٤٣    /    تعداد نمایش : ٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: