امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > آمادگی کامل شهرداری کرمانشاه در روز طبیعت


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی کامل شهرداری کرمانشاه در روز طبیعت

مهندس رحیمی معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه با بیان این مطلب گفت: طی ایام تعطیلات نوروز بازدید از مناطق و بررسی نقاط قوت و ضعف در هر منطقه به صورت مرتب انجام گرفت وطی این مدت برای تسریع در جمع آوری زباله ها و پسماندها اقدام به اضافه کردن خودروهای جمع آوری زباله در مناطق طاقبستان و محلهای پررفت و آمد نمودیم.

وی افزود: در این ایام طبق هماهنگی های صورت گرفته سگ های ولگرد جمع آوری، مبلمان شهری و مخازن زباله رفع عیب و تعمیر گردیدند و نظافت سرویس های بهداشتی ،پارکها و بلوارها به صورت مرتب انجام شد.

مهندس رحیمی ادامه داد: در کنار انجام وظایف سازمانی سعی کردیم سمن ها و تشکلهای زیست محیطی را وارد کار نموده و به ویژه برای روز طبیعت هماهنگی های لازم را صورت دهیم.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه افزود: جهت بهتر و راحت برگزار شدن روز طبیعت خودروهای شرکت بازیافت در خروجیهای شهر جهت گرفتن سبزه و تحویل نایلون های زباله مستقر خواهند شد این خودروها در خروجی منطقه دو مسیر سراب نیلوفر، منطقه هشت میدان آزادگان، منطقه چهار خروجی سراب قنبر، منطقه هفت میدان امام حسین، منطقه پنج میدان امام خمینی ره با کمک سمنها و تشکلها مستقر خواهند گردید.


١١:٢٢ - پنج شنبه ٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٧٧١٨    /    تعداد نمایش : ٦٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: