امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > یکی از اهداف ما کاهش میزان دورریز زباله های حجیم در روزهای پایانی سال از طریق فرهنگ سازی می باشد


  چاپ        ارسال به دوست

یکی از اهداف ما کاهش میزان دورریز زباله های حجیم در روزهای پایانی سال از طریق فرهنگ سازی می باشد

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اعلام کرد:

جمع آوری بیش از 5 هزار تن زباله در روزهای پایانی سال

به گزارش روابط عمومی: در روزهای پایانی سال گذشته و با انجام نظافت منازل توسط شهروندان جهت استقبال از سال جدید میزان تولید زباله در شهر کرمانشاه افزایش چشمگیری داشته است.

مهندس امیر رحیمی معاون خدمات شهری با بیان این مطلب گفت: در کرمانشاه روزانه حدود 550 تن زباله و پسماند خانگی تولید می گردد که در روزهای پایانی سال این مقدار افزایش چشمگیری داشته و به 900 تن زباله و پسماند خانگی در روز رسید به نحویکه در روزهای پایانی سال جمعا 5 هزار تن زباله در شهر کرمانشاه تولید گردید و متاسفانه این حجم تولید زباله در روزهای آغازین سال نیز ادامه پیدا کرد  که توسط پرسنل زحمتکش شهرداری جمع آوری گردید.

وی افزود: بسیاری از این زباله ها و پسماندهای خانگی وسایل بلا استفاده شهروندان مثل مبل یا کمد بود که می شد با تعمیر آنها زمینه استفاده نیازمندان از این وسایل را فراهم نمود.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه افزود: یکی از اهداف ما کاهش میزان دورریز زباله های حجیم در روزهای پایانی سال از طریق فرهنگ سازی  می باشد چرا که کاهش میزان تولید و کم حجم سازی این زباله ها از سایر پسماندها تولید شده موجب تسهیل در تفکیک زباله و کاهش بار هزینه های این امر می باشد که کمک و همراهی ویژه شهروندان را می طلبد.


١١:٠٤ - دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٧٧٠٨    /    تعداد نمایش : ٧٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: