امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > نشست شهرداران شهرستانهای استان با محوریت بررسی دقیق موضوع و عملکرد گذشته و ایجاد هماهنگی های لازم بین شهرداران در برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان در معاونت خدمات شهری کرمانشاه برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

نشست شهرداران شهرستانهای استان با محوریت بررسی دقیق موضوع و عملکرد گذشته و ایجاد هماهنگی های لازم بین شهرداران در برگزاری هرچه با شکوهتر مراسم اربعین سرور و سالار شهیدان در معاونت خدمات شهری کرمانشاه برگزار شد.

معاون خدمات شهری با بیان اینکه مراسم عظیم اربعین حسینی به عنوان رویدادی بی نظیری در عصر حاضر نسخه ای بی بدیل از سبک زندگی اسلامی را در صحنه عمل به منصه ظهور و بروز رسانیده است، افزود: رویکرد بهینه،شهرداری کرمانشاه در سالهای اخیرو ساماندهی مشارکت مردمی و نیز شهرداری شهرستانها دیگر در ارائه خدمات بوده است.

امیر رحیمی گفت:با تشکیل کمیته خدمات شهری در ستاد اربعین از شهرداران شهرستانها دعوت به عمل آمد و ما شاهد استقبال شهرداران در این رابطه بودیم و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و جذب مشارکت‌های مردمی می‌خواهیم در مسیر بیشتر،مردمی‌ شدن این خدمات گام برداریم.

در این نشست وظایف شهرداری ها یادآوری شد که حوزه معاونت خدمات شهری شهرداریها، بحث تامین زیرساخت هایی، چون تامین سرویس‌های بهداشتی سیار، تامین مخازن آب سرویس‌های بهداشتی، نظافت و رفت و روب این نقاط، وراه اندازی موکبها ،جمع آوری متکدیان و....را اجرایی کند. 


١١:٠٥ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٧٢٣٤    /    تعداد نمایش : ١٤٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: