امام صادق عليه السلام مي فرمايند : کسي که به منظور عيب جويي و ريختن آبروي مومن و اين که او را از نظر مردم بيندازد سخني را نقل کند ، خداوند او را از ولايتش بيرون کرده ، به سوي ولايت شيطان مي فرستد ولي شيطان هم او را نمي پذيرد .
منو اصلی
اوقات شرعی
اخبار > اجرای طرح بازیافت و پردازش نخاله های ساختمانی در کرمانشاه


  چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح بازیافت و پردازش نخاله های ساختمانی در کرمانشاه

 

 طرح بازیافت و پردازش نخاله های ساختمانی و تشکیل ستاد مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی به عنوان نخستین بار در کشور توسط حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری کرمانشاه اجرا میشود.به گزارش روابط عمومی، این اقدام توسط شهرداری کرمانشاه در راستای کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از تخلیه پسماندهای عمرانی و ساختمانی است. 

براساس قانون مدیریت پسماند هرگونه مجوز پایان کار ساختمان و یا فعالیت های پیمانکاری و تردد خودروهای حمل نخاله منوط به صدور مجوز از ستاد مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی است.

در غیر اینصورت از فعالیت آنان برابر قانون مذکور جلوگیری می شود.

به اطلاع کلیه پیمانکاران حقیقی و حقوقی، صاحبان ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین که در بخش تخریب، حفاری و حمل و نقل خاک ونخاله های ساختمانی فعالیت دارند می رساند که جهت صدور مجوز فعالیت و کارت تردد اقدام کنند.

برای این منظور باید به ستاد مدیریت اجرایی پسماندهای عمرانی و ساختمانی واقع در خیابان مصطفی امامی مقابل پارک معلم مراجعه کرده و یا جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن 38250243 تماس بگیرند.


١٢:٣٥ - چهارشنبه ١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٧١٠٧    /    تعداد نمایش : ١٤٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: